اخبار

انواع دستگاه شرینک پک

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

در دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک شما نیازی به اپراتور ندارید، اما در دستگاه های نیمه اتوماتیک می بایست از یک اپراتور کمک بگیرید تا محصول را در داخل فیلم قرار داده و حرارت مورد نیاز را برای بسته بندی محصول اعمال کند. این سیستم ها نیز مانند سیستم های تمام اتوماتیک به همراه یک تونل اعمال حرارت ارائه می شوند.

عملکرد دستگاه شرینک پک به چه شکل است؟

با انتخاب تجهیزات مناسب مانند دستگاه شرینک پک، می توانید تا حد زیاد هزینه بسته بندی خود را در حوزه های مختلف کاهش دهید. این نوع دستگاه ها بر پایه اعمال حرارت برنامه ریزی شده اند و با انعطاف پذیری بالای خود می توانند محصولات مختلف را پوشش دهند و از آنها در برابر عناصر محیطی مختلف محافظت کنند.

متناسب با اهداف مختلف، تجهیزات بسته بندی لوازم صنعتی و مواد غذایی در دو حالت خودکار و نیمه اتوماتیک در دسترس خریداران و نیازمندان هستند. در مجموعه معتبر نادی پک، ما می توانیم به شما در پیدا کردن ماشین های بسته بندی کوچک و بزرگ مناسب که متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما هستند، کمک کنیم.

معمولا دستگاه شیرینگ پک از یک نوار نقاله با عملکرد کاملا خودکار استفاده می کنند که به طور متوسط می تواند ۲۰ تا ۳۵ بسته نسبتا بزرگ را در دقیقه بسته بندی کند البته این عدد یک عدد متغیر است و این مقدار به نوع محصول شما بستگی دارد و می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

دستگاه بسته بندی شرینک نیمه اتومات

دستگاه بسته بندی شرینک نیمه اتومات

 

نوار نقاله تغذیه نرم محصولات را به سیستم منتقل می کند و آنها را در داخل فیلم مخصوص قرار می دهد. بازوی آب بندی قابل تنظیم با حرکت محصولات در سیستم بالا و پایین می رود تا فیلم مورد نظر به دور محصول بسته شود پس از بسته شدن، به داخل یک تونل منتقل می شود تا با حرارت کنترل شده فیلم دور محصول سفت شود.

در دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک شما نیازی به اپراتور ندارید، اما در دستگاه های نیمه اتوماتیک می بایست از یک اپراتور کمک بگیرید تا محصول را در داخل فیلم قرار داده و حرارت مورد نیاز را برای بسته بندی محصول اعمال کند. این سیستم ها نیز مانند سیستم های تمام اتوماتیک به همراه یک تونل اعمال حرارت ارائه می شوند. دستگاه های شرینک پک نیمه اتومات برای بسته بندی بین ۱۵ تا ۲۰ بسته در دقیقه مناسب هستند.

ادامه مطلب  دستگاه شرینک پک چه تاثیری بر فرآیند بسته بندی می گذارد؟

 

مزایای استفاده از دستگاه شیرینگ پک 

دلایل زیادی برای استفاده از دستگاه شرینک پک وجود دارد که ما در این مقاله به چند مورد مهم از آنها اشاره می کنیم تا بتوانید به خوبی با آنها آشنا شوید:

  • عملکرد اصلی دستگاه های شرینک پک، محافظت از محصولات در برابر گرد و غبار، رطوبت و خاک است. این موضوع برای همه تولید کنندگان مواد غذایی، محصولات دارویی، محصولات صنعتی، محصولات فرهنگی و هنری و … مهم است. به دلیل اثربخشی مهر و موم، محصولات بسته بندی شده می توانند طول عمر بالایی داشته باشند و همواره در شرایط مطلوب باقی می مانند.
  • دستگاه های شرینک پک همچنین شکل محصولات را به خوبی حفظ می کنند، بنابراین محصولات همیشه بهترین ظاهر خود را دارند، که برای مصرف کننده یک نکته مهم است.
  • دستگاه های بسته بندی شرینک پک باعث می شوند تا محصولات در برابر آب مقاومت خوبی داشته باشند، آنها رطوبت را از محصولات دور می‌کنند و باعث می‌شود طول عمر آنها در برابر شرایط محیطی مختلف بهتر باشد.
  • فیلم های بسته بندی در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید نیز مقاومت خوبی دارند، این امر باعث می شود محصولات فسادپذیر طول عمر بالایی داشته باشند. علاوه بر این شما می توانید انواع مختلف مواد غذایی را به راحتی درون این مواد بسته بندی کنید بدون اینکه به سلامت مواد غذایی آسیبی وارد شود.
  • بسته بندی مناسب با دستگاه شرینک پک می تواند حجم محصولات را برای انبار کردن کاهش دهد و فضای مناسبی برای سایر محصولات در انبار ایجاد کند. تولیدکنندگان به راحتی می توانند محصولات خود را در قفسه های انبار ذخیره کنند و در مواقع نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.
ادامه مطلب  هشت مزیت مهم دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک

نحوه عملکرد دستگاه شرینک پک بستگی به نوع دستگاه بسته بندی دارد. در میان آنها ، نوع تمام اتوماتیک بیشترین استفاده را در صنایع مختلف دارد. زیرا بدون نیاز به اپراتور می تواند محصولات را بسته بندی کرده و صرفه جویی زیادی در هزینه کارفرما ایجاد کند.

دستگاه بسته بندی لوازم آرایش

دستگاه بسته بندی لوازم آرایش

 

دستگاه شرینک پک به چه شکل هایی ساخته می شوند و ویژگی های هر کدام چگونه است؟

تولید کنندگان دستگاه شرینک پک با بررسی نیاز های صنایع مختلف توانسته اند انواع مختلفی از این محصولات را طراحی و تولید نمایند، که ما با در ادامه با تعدادی از این دستگاه ها آشنا خواهیم شد.

۱. دستگاه بسته بندی لوازم آرایشی:

دستگاه شیرینگ پک لوازم آرایشی به طور گسترده ای در صنایع آرایشی استفاده می شود، انواع مختلفی از بسته ها برای لوازم آرایشی وجود دارد. مجموعه نادی پک یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان این تجهیزات در کشور است. ما می توانیم طرح های فوق العاده خوب از دستگاه های بسته بندی لوازم آرایشی را به شما ارائه دهیم و در هزینه شما صرفه جویی کنیم.

دستگاه بسته بندی کتاب

دستگاه های بسته بندی لوازم آرایشی می توانند فرایند دستیابی به محافظ کاملاً بی نقص و بدون عیب و نقص را به صورت نیمه کامل یا خودکار انجام دهند. این گونه از دستگاه های بسته بندی روکش ها یا همان  فیلم بسته بندی را به طور دقیق روی محصولات قرار می دهند و گرما را فقط در نقاط مورد نیاز اعمال می کنند تا یک روکش بسیار محکم و با کیفیت بالا تولید شود.

بسته بندی لوازم آرایشی با استفاده از دستگاه شرینک پک مزایای زیادی برای صاحبان کار دارد که مهمترین آن افزایش جذابیت این نوع لوازم و نیز نگهداری مناسب از آنها است.به همین دلیل است که اکثر تولیدی ها برای بیشتر شدن بهره وری خود در فروش لوازم آرایشی یا سایر لوازم از این نوع بسته بندی استفاده می کنند.

ادامه مطلب  مهمترین کاربرد دستگاه شرینک پک چیست؟

در حال حاضر طیف وسیعی از دستگاه های بسته بندی لوازم آرایشی در مجموعه نادی پک برای تمامی نیازها در دسترس شما است. شما می توانید با نازلترین قیمت بهترین دستگاه بسته بندی محصولات دارویی و آرایشی را از نادی پک برای خود تهیه کنید.

دستگاه بسته بندی کتاب

دستگاه بسته بندی کتاب

 

۲. دستگاه بسته بندی کتاب:

دستگاه شیرینگ پک کتاب با اعمال یک روکش موقت روی کتاب ها، برای آب بندی و محافظت از کتاب ها استفاده می شوند. دستگاه های شرینک می توانند به سادگی یک روکش فوق العاده مقاوم و کارآمد روی انواع مختلف کتاب اعمال کنند. سایز بسته بندی متناسب با ابعاد کتاب ها و به کمک سیستم تمام اتوماتیک دستگاه تنظیم می شود.

بسته بندی کتاب ها توسط دستگاه شرینک پک مزیت های زیادی به همراه دارد که مهمترین آن، جلوگیری از آسیب دیدن کتاب ها در برابر رطوبت، باران، پاره شدن و … است. با بسته بندی مناسب می توان کتاب ها را در محیط انبار نگهداری نمود و یا این که جابجا کرد.

در حال حاضر تولید کنندگان می توانند از بسیاری از ماشین های بسته بندی دیگر در سیستم بسته بندی کتاب و لوازم آرایشی استفاده کنند. از هر دو سیستم دستگاه شرینک تمام اتومات گرفته تا نیمه اتومات و دستی همراه با نقاله می توان برای افزایش کارایی فرآیند بسته بندی استفاده نمود.

توجه داشته باید که  تجهیزات بسته بندی مورد استفاده در هر خط  تولید لوازم آرایشی یا کتاب توسط محصول، ظروف و شرایط مورد نیاز تولید تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از ماشین آلات بسته بندی ذکر شده در بالا، یا سوالات مربوط به سایر گزینه های دستگاه بسته بندی، امروز با متخصص بسته بندی  مجموعه نادی پک تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی و بهترین نوع دستگاه بسته بندی کتاب و لوازم آرایشی را به شما معرفی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *