راهکار کامل بسته‌بندی برای بسته بندی نوشیدنی و آشامیدنی

شرینک لیبل

تونل بـــخار

تونل سشواری

شرینک پلی‌اتیلن

بسته بندی نوشیدنی و آشامیدنی
دستگاه شرینک لیبل اتومات SLاطلاعات دستگاه
basket

دستگاه شرینک لیبل اتومات SL

کد محصول :

دستگاه تونل بـــخار STS84اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه تونل بـــخار STS84

کد محصول :

دستگاه تونل سشواری TS100اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه تونل سشواری TS100

کد محصول :

دستگاه شرینک پلی‌اتیلن NPM90 اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه شرینک پلی‌اتیلن NPM90

کد محصول :

بسته‌بندی آخرین مرحله از تولید محصولات مختلف است و هم برای حفظ زیبایی ظاهری و هم برای حمل و نقل آسان محصولات بسیار مهم است. انواع نوشیدنی‌ها مانند آب معدنی، نوشابه، دلستر و... از جمله محصولاتی هستند که در بسته‌های چندتایی عرضه می‌شوند. بنابراین بسیار مهم است که بسته بندی نوشیدنی ها علاوه بر زیبایی، استحکام کافی نیز داشته باشد. استفاده از فیلم‌های شرینک و بسته بندی با دستگاه‌های شرینک نادی پک بهترین راه برای بسته بندی آب معدنی، بطری‌های نوشابه، بسته بندی آبمیوه و آشامیدنی ‌های دیگر است. بسته بندی محکم، سریع و به صرفه از مزایای استفاده از دستگاه‌های شیرینگ پک برای بسته بندی نوشیدنی است.

دستگاه‌ بسته بندی نوشیدنی

مواد آشامیدنی در کارخانه‌ها پس از تصفیه و انجام عملیات لازم به مرحله بسته بندی می‌رسند. برای بسته بندی نوشیدنی هایی مانند آبمیوه نیز دستگاه‌های مختلفی وجود دارد که از آن‌ها استفاده می‌شود.

  • دستگاه تری بلوک
  • دستگاه لیبل چسبان
  • دستگاه جت پرینتر
  • دستگاه شیرینگ پک تونلی

 

دستگاه تری بلوک

از این دستگاه برای بسته بندی نوشیدنی‌های بدون گاز استفاده می‌شود. دستگاه تری بلوک در یک ساعت می‌تواند 3800 بطری را پر کند. البته تعداد بطری نیز به اندازه و ظرفیت آن بستگی دارد. طراحی این دستگاه و استفاده از آن سبب کاهش قیمت نسبت به سایر بسته بندی‌ها شده است.

دستگاه لیبل چسبان

این دستگاه که با نام لیبل زن نیز معروف است برای کامل کردن خط بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارایی این دستگاه زدن برچسب‌ها و اطلاعات لازم محصولات تولید شده است. دستگاه لیبل چسبان از طریق فشار و حرارت برچسب‌ها را بر روی بسته‌ها می‌چسباند. از انواع این دستگاه نیز می‌توان به لیبل زن دستی، لیبل زن اتوماتیک حرارتی و دستگاه لیبل زن اتوماتیک چسبی اشاره کرد.

دستگاه جت پرینتر

از دستگاه جت پرینتر نیز برای چاپ اطلاعات و تاریخ انقضاء و قیمت محصول در بسته بندی استفاده می‌شود. این دستگاه با جوهر و حرارت در شکل‌های گوناگون قابل استفاده است. جت پرینترها نیز در دو گروه دستی و صنعتی به تولید می‌رسند و برای بسته بندی نوشیدنی، مانند بسته بندی بطری نوشابه و آب معدنی مناسب هستند.

دستگاه شیرینگ پک تونلی

در مرحله آخر بسته بندی نوشیدنی‌ها از دستگاه شیرینگ پک استفاده می‌شود. این دستگاه با منظم کردن محصولات و به ردیف کردن آن‌ها، به وسیله گرما نایلون شیرینگ را به دور محصولات می‌پیچد. با انجام این کار محصولات به راحتی قابلیت حمل و نقل پیدا می‌کنند. استفاده از دستگاه‌های شرینک برای بسته بندی آشامیدنی‌ها از حمله روش‌های به صرفه و بسیار کاربردی است که شرکت‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند.

دستگاه‌های شرینک نادی‌پک برای بسته‌بندی انواع محصولات از جمله محصولات نوشیدنی مانند بطری‌های آب‌معدنی و نوشابه مناسب هستند. برای مثال دستگاه شرینک پلی‌اتیلن NPM90 برای بسته‌بندی محصولات نوشیدنی مناسب است.

محصولات آشامیدنی مانند بطری‌ها و قوطی‌های نوشابه و آب‌معدنی را می‌توان با استفاده از دستگاه‌های شرینک‌پک نادی‌پک مانند دستگاه NPM90 و دستگاه شرینک‌پک تمام‌اتوماتیک NPA1800-NPT1800 بسته‌بندی کرد.

محصولات نوشیدنی در بسته‌های ۶تایی پک شده و نوار بسته‌بندی به دور آن‌ها پیچیده می‌شود. در مرحله بعد گرمادهی انجام شده و فیلم بسته‌بندی به اطراف محصولات می‌چسبد.

محصولات آشامیدنی مانند انواع نوشابه، دلستر و آب‌معدنی به صورت پک‌های ۶ تایی در کنار هم قرار گرفته و با استفاده از دستگاه‌های شرینک بسته‌بندی می‌شوند. ابتدا فیلم شریک به دور پک پیچیده شده و سپس در کوره حرارتی فیلم به دور محصولات چسبیده می‌شود.

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت دستگاه‌های مناسب برای بسته‌بندی محصولات نوشیدنی و آشامیدنی، با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ تماس گرفته و با کارشناسان نادی‌پک مشورت نمایید.