درباره ما

سخن مدیریت

در اقتصاد مبتنی بر مبادله، انتخاب بهینه یک رفتار اجتماعی محسوب می‌شود و مصرف‌کنندگان براساس علائق زیباشناسی و الگوهای معیشتی، نیازهای روزمره خود را از بازارهای مختلف تأمین می‌نمایند. در این فرایند، علائق بصری مصرف‌کنندگان مؤثرترین انگیزه برای گزینش است. 

بسته‌بندی خوب و عرضه مناسب کالا، میل به انتخاب و ذائقه مصرف مشتریان را افزایش داده و انگیزه ایجاد رقابت در بنگاه‌های اقتصادی به منظور دستیابی به بازار هدف را دوچندان می‌نماید.شرکت تحول کالای نوین که از سال ۱۳۷۰ در این صنعت فعالیت دارد، با تنوع تولید و ساخت ماشین‌آلات بسته‌بندی ، تأمین مواد آن و پشتیبانی منجر به رضایت مشتریان، توانسته گام مؤثری در مسیر اعتلای این صنعت برداشته و در آزمون سخت پاسخ به سلیقه پیچیده و متنوع خریداران سرافراز بیرون آمده و در این راستا سهم بایسته‌ای از بازار ماشین‌آلات و مواد اولیه بسته‌بندی را به خود اختصاص دهد.

ما این موقعیت را مرهون نمایندگان پرتلاش و مشتریان وفادار خود می‌دانیم.ماشین‌آلات بسته‌بندی تولیدی این مجوعه صنعتی شامل بیش از ۲۷ مدل از انواع دستگا‌ه‌های شرینک‌پک، اسکین‌پک، وکیوم صنعتی و غذایی، سیل وکیوم، شرینک پلی‌اتیلن، شرینک لیبل تمام‌اتوماتیک بوده که به بازارهای داخلی و برون مرزی عرضه می‌گردد. کلیه ماشین‌آلات تولیدی این شرکت دارای استانداردهای CE اروپا می‌باشند.

سهم بزرگ این واحد تولیدی از بازارهای داخلی معلول رعایت اصول مهندسی فروش و بهبود مستمر فرایند تولید و خلق مزیت رقابتی است و این موقعیت انگیزه‌ای شده تا این مجموعه صنعتی نگاه خود را به بازارهای جهانی معطوف نموده و در این راستا با اتکا به خلاقیت‌های بخش فنی و مهندسی، ماشین‌ آلات بسته‌بندی نادی‌پک را به بازارهای آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکای لاتین صادر نماید.

به اعتقاد سرمایه‌گذاران این مجموعه صنعتی، نمایندگان فروش ماشین‌آلات بسته‌بندی جزو نیروهای محرک و ارزشمند این کارخانه و مشتریان هم جزو توان حقیقی و خودباور آن تلقی می‌شوند.امیدواریم از توان بالقوه و بالفعل این صنعت بزرگ و فراگیر در جهت اعتلای صنعت بسته‌بندی به منظور تحقق آرمان‌های اقتصادی کشور عزیزمان ایران به شایستگی استفاده نمائیم.

تاریخچه

صنایع بسته تحول کالای نوین (سهامی خاص) که اکنون یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی در زمینه تولید ماشین آلات بسته‌بندی با برند نادی‌پک در ایران می‌باشد، از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع نموده است. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ نفر پرسنل و کارشناس فنی سرآمد با تخصص‌های متنوعی درراستای خلق ارزش در کسب‌و‌کار مشتریان این شرکت مشغول به فعالیت هستند.
 
این شرکت طی سال‌ها با کسب تجربه و توانمندی‌های اقتصادی برای پاسخگویی به نیاز روز‌افزون بازار داخلی و خارجی و استفاده بهینه از تجهیزات، با بکارگیری استعدادهای انسانی توانمند، دانش فنی روز، توسعه مداوم کسب‌و‌کارها و ارتقاء خطوط و امکانات تولید، شرکتی پیشتاز و نوآور در اقتصاد ایران محسوب گردیده و اکنون به پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در صنعت بسته‌بندی، اولین و فعال‌ترین تولیدکننده و صادرکننده انواع دستگاه‌های بسته‌بندی شرینک‌پک، اسکین‌پک، شرینک لیبل، سیل وکیوم و... می‌باشد.
 
این شرکت در راستای فعالیت مستمر و پیگیر در بازار صنعتی داخل و همچنین پاسخگویی به نیاز بازار، دارای نمایندگی انحصاری فعال از شرکت HENKOVAC هلند و KRONEN آلمان به جهت واردات ماشین‌آلات ترموفرمینگ، استرچ رپر، فلوپک، اسکین غذایی، وکیوم غذایی، خطوط سالاد و... است.
 
عملکرد موفق در ارائه خدمات در داخل کشور منجر به تسری آوازه شرکت تحول کالای نوین به فراتر از مرزهای ایران زمین گشته و در حال حاضر یکی از بزرگترین صادرکنندگان دستگاه‌های بسته‌بندی در ایران بوده و حداقل ۲۰ درصد از تولیدات این شرکت به ایتالیا، آلمان، سوئد، آمریکا، روسیه، بلژیک، عراق، امارات متحده عربی، عمان، تاجیکستان، آذربایجان و... صادر می‌گردد.

خط مشی کیفیت سازمانی

مدیریت سازمان تحول کالای نوین با اعتقادی راسخ استقرار نظام مدیریت کیفیت را بر مبنای استاندارد جهانی ایزو برای حفظ، پویایی و اثربخشی فعالیت‌ها و تضمین کیفیت و بهبود مستمر سرلوحه کار خویش قرار داده است.اهداف اصلی استقرار و پایداری این نظام عبارتند از:

۱- تدوین و ارائه خط مشی و همچنین تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت، ارائه برنامه‌ها، رهنمودها و نظارت بر عملکرد شرکت‌های تحت پوشش به منظور جلب رضایت در هنگام بهره‌مندی از خدمات سازمان و تولیدات شرکت‌های تحت پوشش سازمان

۲- رعایت قوانین و استانداردهای ملی و بین‌المللی در سازمان و شرکت‌های تحت‌پوشش

۳- مشارکت فعال و سازمان‌یافته نیروی انسانی برای ارائه خدمات مطلوب‌تر و تولید با کیفیت برتر

۴- توسعه کیفی منابع انسانی از طریق استقرار و اجرای نظام آموزشی پویا

۵- بهبود کیفی زندگی کاری کارکنان و افزایش بهره‌وری از طریق ایجاد محیط مناسب، استقرار سیستم‌های انگیزشی و برقراری روابط مناسب متقابل بین مدیریت و کارکنان

۶- بهبود مستمر فرایندهای مؤثر بر کیفیت و توسعه محصولات و بازار قابل کسب داخلی و بین‌المللی، مسئولیت استقرار و حفظ نظام مدیریت کیفیت و تحقق اهداف کیفی براساس این خط مشی و نظام‌نامه تضمین کیفیت به نماینده مدیریت اعطا می‌گردد و کلیه پرسنل متعهد به آن می‌باشند.

خط مشی کیفیت سازمانی

صنایع بسته‌بندی تحول کالای نوین با سابقه‌ای ۳۰ ساله در امر تولید انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی با برند نادی‌پک با حضوری مستمر و پیگیر در صنایع داخلی و نیز بازارهای صادراتی، ماشین‌آلات تولیدی خود را به قرار ذیل معرفی می‌نماید:

  • دستگاه‌های شرینک‌پک (کابینی، نیمه‌اتومات، تمام‌اتومات و پلی‌اتیلن)
  • دستگاه‌های اسکین‌پک
  • دستگاه‌های شرینک لیبل
  • تونل دستگاه شرینک لیبل (بخاری و سشواری)
  • دستگاه‌های سیل وکیوم (رومیزی، روتاری وخطی)
  • در ضمن خاطر نشان می‌گردد این شرکت علاوه بر تولیدات صنعتی خود نماینده انحصاری کارخانجات ذیل می‌باشد:
  • HENKOVAC هلند (تولید‌کننده دستگاه‌های وکیوم غذایی)
  • KRONEN آلمان (تولیدکننده دستگاه‌های خطوط سالاد و انواع دستگاه‌های خردکن)
  • PMR ایتالیا (تولیدکننده دستگاه‌های لیبل‌زن پشت چسب‌دار)

با توجه به موارد مطرح شده امیدواریم توانسته باشیم با معرفی تولیدات خود، گوشه‌ای از خواسته‌های شما عزیزان را در این صنعت پویا و جوان برآورده کرده باشیم.