دریافت مشاوره، انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی محصولات پلاستیکی

با توجه به کاربرد گسترده و وسیع مواد پلاستیکی در صنایع مختلف انتخاب روش‌های اصولی و دستگاه‌های مناسب به منظور بسته‌بندی این دسته از مواد بسیار حائز اهمیت است. بسته‌بندی محصول نخستین تجربه رویارویی کاربران با برند شما بوده و در تعیین میزان موفقیت بازاریابی کسب‌وکارهای مختلف بسیار موثر است. فراموش نکنید که با یک بسته‌بندی مناسب می‌توانید توجه مصرف‌کنندگان را به کالای خود جلب نموده و آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

بسته ‌بندی محصولات پلاستیکی در انواع کاغذی، فلزی، شیشه‌ای و... انجام می‌شود. گاها از فیلم‌های شرینک، سلفون و استرچ نیز برای حفظ دوام و ماندگاری محصولات پلاستیکی استفاده می‌شود. به صورت کلی روش انتخابی به منظور بسته‌بندی مواد پلاستیکی تا حدود زیادی بستگی به کالای مورد نظر و نوع کاربرد آن دارد.

دستگاه های بسته بندی محصولات پلاستیکی

برای انتخاب دستگاه مناسب برای بسته‌بندی لوازم پلاستیکی، باید به ابعاد، اندازه و همچنین سرعت مناسب برای بسته‌بندی توجه نمود. زیرا بسته‌بندی محصولات پلاستیکی باید توسط دستگاه‌هایی انجام شود که به ظاهر محصول آسیبی نرسانده و موجب تغییر شکل و ماهیت آن نشود. اگر بسته‌بندی محصول پیش از آن که به دست مصرف‌کننده برسد باز شود، این موضوع می‌تواند به منزله تبلیغات منفی برای مجموعه تجاری شما باشد.

انتخاب دستگاهی که در عین افزایش جذابیت ظاهری بسته‌بندی بتواند کیفیت، ایمنی و بهداشت کالا را نیز حفظ کند، بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از دستگاه‌های نادی پک برای بسته‌بندی کالاهای پلاستیکی به کار می‌روند. در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

دستگاه بسته‌بندی شرینک کابینی نادی پک مدل NPS80

سرعت بسته‌بندی در دستگاه شرینک کابینی NPS80 به دلیل عملکرد هم‌زمان دوخت و شرینک بسیار بالا است. این دستگاه به صورت گسترده در کارخانجات و تولیدی‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که حجم تولید بالایی دارند. این دستگاه برای بسته‌بندی آن دسته از محصولاتی که نیاز به اپراتور ندارند گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

دستگاه بسته‌بندی شرینک پلی‌اتیلن NPM90 نادی پک

این دستگاه بیشتر برای بسته‌بندی آن دسته از محصولاتی به کار می‌رود که وزن بالایی دارند. از این دستگاه می‌توان برای بسته‌بندی انواع نوشیدنی‌ها، سیم، کابل و... استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه می‌توان میزان نفوذ حشرات و رطوبت و یا آسیب دیدن کالا به هنگام انبار شدن را به پایین‌ترین سطح ممکن رساند.

دستگاه تونل شرینک تمام اتوماتیک NPT1800

 در این دستگاه بسته‌بندی شرینک در دو مرحله دوخت و گرمادهی انجام می‌شود. فیلم به صورت کامل به دور محصول جذب می‌شود. به کمک این دستگاه می‌توان مانع از پارگی و باز شدن بسته‌بندی و آسیب دیدن کالا شد. این دستگاه تمام اتوماتیک نیازی به اپراتور نداشته و بسته‌بندی انواع کالا را در بالاترین سطح ممکن انجام می‌دهد.

خرید دستگاه بسته بندی لوازم پلاستیکی

برای اینکه عرضه این محصولات به بهترین شکل ممکن انجام شود، تولیدکنندگان و فروشندگان کالاهای پلاستیکی باید نسبت به بسته بندی مواد پلاستیکی توجه خاصی داشته باشند. بهترین روش برای بسته بندی این محصولات استفاده از فیلم­های بسته بندی و دستگاه­های شرینک پک است. با توجه به تعداد و سرعت تولید محصولات در خط تولید، کارخانه­ها می­توانند انواع دستگاه­های نادی پک را برای بسته بندی لوازم پلاستیکی به کار بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان نادی پک در تماس باشید: 021-88779365

دستگاه مناسب برای بسته‌بندی محصولات پلاستیکی چیست؟

بیشتر دستگاه‌های شرینک نادی‌پک را می‌توان برای بسته‌بندی محصولات پلاستیکی بکار برد. برای انتخاب دستگاه مناسب، توجه به ابعاد محصولات و همچنین سرعت لازم برای بسته‌بندی اهمیت زیادی دارد.

راهنمای بسته‌بندی محصولات پلاستیکی

بسته‌بندی محصولات پلاستیکی باید به شکلی انجام شود که ظاهر محصولات حفظ شود و در عین حفظ زیبایی محصول، آسیبی نیز به آن وارد نشود.

قیمت دستگاه بسته‌بندی محصولات پلاستیکی

برای کسب راهنمایی در مورد انتخاب دستگاه مناسب برای محصولات پلاستیکی و همچنین قیمت دستگاه‌ها و مشاوره در مورد خرید دستگاه مناسب، با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *