دریافت مشاوره، انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی قطعات و لوازم یدکی خودرو

معرفی انواع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو + کاربرد دستگاه‌های بسته بندی لوازم یدکی خودرو

در دنیای پیشرفته امروزی شیوه بازاریابی و فروش محصولات تغییرات بسیار گسترده‌ای داشته است. برای نمونه بر خلاف گذشته در طی چندین سال اخیر به طراحی و کیفیت بسته بندی محصولات توجه بسیار زیادی می‌شود، به گونه‌ای که فرایند بسته بندی کالاها به یک جایگاه بسیار والا در زمینه تجارت و خرید و فروش کالاها تبدیل شده است. در بین کالاهای مختلف بسته بندی قطعات صنعتی به ویژه قطعات و لوازم یدکی خودرو نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به عبارتی امروزه کیفیت بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو حرف اول را می‌زند. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های تولید کننده قطعات خودرو به فرایند بسته بندی و پکینگ محصولات خود توجه زیادی می‌کنند. در حقیقت دستگاه‌های بسته بندی قطعات صنعتی امروزه توانسته‌اند انقلابی نوین را در صنعت بسته بندی به وجود آورند. در ادامه این مقاله در رابطه با این دستگاه‌ها و مدل‌های مختلف آن‌‌ها به توضیحات کاملی می‌پردازیم.

چرا به بسته بندی قطعات خودرو نیاز داریم؟

بسته بندی قطعات خودرو به شکلی اصولی و حرفه‌ای علاوه بر داشتن تاثیر بالقوه در بازار فروش این محصولات در مقایسه با سایر هزینه‌های بازاریابی هزینه‌های بسیار کمی را برای تولیدکنندگان دارد. علت این امر پیشرفت و توسعه صنعت بسته بندی و کشف و به کارگیری دستگاه بسته بندی قطعات خودرو در مدل‌های مختلف است. این نوع دستگاه انحصارا برای بسته بندی خاص قطعات صنعتی و لوازم یدکی خودرو توسط شرکت‌های تولید کننده دستگاه بسته بندی بزرگ تولید و عرضه می‌شود. فرایند بسته بندی قطعات خودرو

اهمیت بسته بندی قطعات صنعتی، قطعات و لوازم یدکی خودرو

قطعات صنعتی و لوازم یدکی و قطعات خودرو از مهم‌ترین بخش‌های صنعت هستند و تولیدکنندگان زیادی نیز در این حوزه فعالیت می‌کنند. برای رقابت در بازار قطعات صنعتی، یکی از اصلی‌ترین معیارها، بسته‌بندی اصولی و مناسب محصولات است. بسته بندی قطعات صنعتی و خودرو باید به شکلی باشد که علاوه بر حفظ ایمنی قطعات در مقابل فشار و نفوذ مواد خارجی، زیبایی ظاهری نیز داشته باشد.

سیر تکاملی صنعت بسته بندی قطعات خودرو

بسته بندی قطعات صنعتی در سال‌های بسیار دور همواره مشکلات خود را به دنبال داشته است. برای نمونه به علت سنگین بودن و حساس بودن برخی از این قطعات و نامناسب بودن کیفیت بسته بندی آن‌ها مشکلاتی چون شکستگی و آسیب دیدگی در ساختار و ماهیت این قطعات به وجود می‌آمد. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه‌هایی با فناوری و مهندسی پیشرفته به منظور بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو تولید شدند که امروزه با نام دستگاه بسته بندی قطعات خودرو و لوازم یدکی خودرو شناخته می‌شوند. این نوع دستگاه‌ها در حقیقت بسیاری از مشکلات رایج مربوط به بسته بندی لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی را برطرف کرده‌اند.

نقش دستگاه بسته بندی در کارخانه بسته بندی قطعات خودرو

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد، پیشرفت علم باعث شده تا صنعت بسته بندی به خصوص بسته بندی قطعات خودرو و قطعات صنعتی رشد و توسعه قابل توجهی داشته باشد. دستگاه بسته بندی قطعات خودرو و انواع آن حاصل پیشرفت و توسعه صنعت بسته بندی در چندین سال اخیر است. این دستگاه‌ها در مدل‌های مختلفی به منظور بسته بندی قطعات صنعتی مختلف تولید و عرضه می‌شوند. به عبارتی هر کارخانه بسته بندی قطعات خودرو با توجه به نوع محصولات خود مدل مناسبی از این دستگاه‌ها را خریداری کرده و استفاده می‌کند. استفاده از دستگاه‌های شرینک پک برای بسته‌بندی این محصولات یکی از بهترین گزینه‌ها است. با این روش تمام سطح قطعات پوشش داده شده و در هنگام انبار کردن در کارخانه، حمل و نقل و فروش در فروشگاه‌ها سلامت قطعات حفظ می‌شود. دستگاه‌های شرینک در اندازه‌ها و سرعت‌های مختلف تولید می‌‌شوند و تولیدکنندگان می‌توانند بسته به شرایط تولید و فروش خود انواع دستی یا اتوماتیک این دستگاه‌ها را خریداری نمایند.

فناوری شیرینگ پک در بسته بندی قطعات صنعتی و لوازم یدکی خودرو

بسته بندی برخی از محصولات که دارای ابعاد و اشکال خاص هستند به روش بسته بندی سنتی سخت، زمان‌بر و همچنین هزینه‌بر است. اما خوشبختانه وجود انواع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو باعث شده تا فرایند پکینگ و بسته بندی قطعات صنعتی و لوازم یدکی خودرو به بهترین شکل و با بهترین کیفیت صورت گیرد. اما جدای از نقش دستگاه بسته بندی قطعات خودرو، باید به اهمیت زیاد فناوری شیرینگ و نقش پررنگ آن در بسته بندی قطعات صنعتی و لوازم یدکی نیز اشاره کرد. بسته بندی به روش شیرینگ پک یکی از پرکاربردترین روش‌های بسته بندی است. مهم‌ترین ویژگی این روش بسته بندی که موجب محبوبیت آن شده است قابلیت شکل‌پذیری و فرم‌گیری دقیق است. به عبارتی با استفاده از این روش متریال بسته بندی دقیقا فرم و شکل محصول مورد نظر را به خود می‌گیرد. این امر باعث می‌شود تا در حجم نایلون بسته بندی صرفه‌جویی شده و سقف هزینه‌های مربوط به بسته بندی کاهش یابد. دستگاه‌های بسته بندی قطعات خودرو نیز از این فناوری پشتیبانی می‌کننند، به همین دلیل این نوع دستگاه‌ها بهترین و به‌صرفه‌ترین انتخاب برای کارخانه‌های بسته بندی قطعات قطعات خودرو هستند. فناوری شرینک پک در بسته بندی قطعات خودرو

مزایای استفاده از بسته بندی شرینک پک

نایلون‌هایی که تحت فناوری شرینک پک تولید می‌شوند، بیشترین میزان مقاومت و ماندگاری را دارند. این نوع فیلم‌های بسته بندی از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. مزایای استفاده از فناوری شرینک پک در تولید انواع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو بسیار زیاد است.

سهولت در استفاده

یکی از بهترین مزایای فناوری شرینک چک سهولت در استفاده از آن برای بسته بندی قطعات صنعتی است. در حقیقت نایلون‌های بسته بندی را می‌توان در اندازه‌های مختلف برای بسته بندی حصولات خودرویی نیز استفاده کرد.

دوام و ماندگاری بسیار بالا

بسته بندی شرینک پک در مقایسه با سایر روش‌های بسته بندی ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی دارد. علت ماندگاری بالای روش شرینک چک این است که فرایند بسته بندی با اعمال حرارت و سپس مهر و موم محکمی انجام می‌شود. در این روش دورتادور محصولات به شکلی محکم دوخته و یا حرارت دیده می‌شوند تا هیچ نوع عامل محیطی مخربی به محتویات بسته بندی نفوذ نکند. نایلون‌های شرینک پکی که در انواع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو استفاده می‌‌شود در محیط‌های گرم و سرد هرگز دچار شکنندگی و ضعف در ساختار خود نمی‌شوند.

کدام دستگاه برای بسته بندی لوازم یدکی و صنعتی در کارخانه بسته بندی قطعات خودرو مناسب است؟

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد بهترین و مناسب‌ترین روش برای بسته‌بندی قطعات خودرویی و قطعات صنعتی دیگر، شیرینگ پک است. در این روش با سرعت بسیار خوبی انجام شده و امکان تنظیم سرعت و کیفیت بسته‌بندی نیز در این روش به سادگی وجود دارد. دستگاه بسته‌بندی شرینک پک بهترین انتخاب برای بسته بندی محصولات صنعتی است. تمام ویژگی‌های گفته شده برای یک بسته‌بندی مناسب که در بالا به آن‌ها اشاره شد، با استفاده از این دستگاه تامین می‌شود. برش‌ها و دوختی که بر روی پلاستیک بسته‌بندی انجام می‌شود، در این دستگاه‌ها با دقت و کیفیت بالا انجام می‌شود. همچنین تنوع بالای دستگاه بسته بندی قطعات خودرو شرینک گزینه‌های انتخابی زیادی برای تولیدکنندگان روی میز می‌گذارد و آن‌ها بسته به سرعت تولید قطعات و بودجه لازم برای بسته‌بندی، می‌توانند انواع دستی، نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک دستگاه‌ها را انتخاب کنند. انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی قطعات خودرو نحوه بسته بندی لوازم یدکی عموما کارخانه‌های تولید لوازم یدکی نیز از انواع مختلف بسته بندی از جمله پلاستیک و نایلون برای عرضه کالاهای خود به بازار استفاده می‌کنند. برای این کار نیز از پلاستیک‌های دسته دار، وکیوم، لب برگردان، لب چسب، زیپ کیپ و … کمک می‌گیرند. در بیشتر موارد برای بسته بندی لوازم یدکی کوچک مانند واشر از این پلاستیک‌ها استفاده می‌شود. کارخانه‌های تولیدکننده محصولات یدکی مختلف، با در نظر گرفتن وزن قطعات و تیزی آن‌ها باید از لوازم اولیه نو و درجه اول استفاده کنند تا بسته بندی محصولات از استقامت بالایی برخوردار باشد. در صورت پاره بودن نایلون بسته بندی و یا ناقص بودن قطعات مشتری می‌تواند آن را به محل خرید خود ارجاع دهد. با توجه به این موضوع و همچنین حساسیت مردم بر روی ظاهر لوازم و کالاها و نوع بسته بندی آن توجه تولیدکنندگان نیز بر روی بسته بندی بیشتر شده است. افزون بر این موارد متریال بسته بندی که برای حفظ و نگهداری از قطعات صنعتی و لوازم خودرو استفاده می‌شود باید بالاترین کیفیت و بیشترین مقاومت را در برابر عوامل مخربی چون ضربه، خراشیدگی و پارگی داشته باشد. البته نوع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو استفاده شده نیز تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی بسته بندی این قطعات دارد. نحوه بسته بندی قطعات خودرو

نکات بسیار مهم در رابطه با بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد، فرایند بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو بسیار خاص و حساس است، به همین دلیل در بسته بندی این نوع محصولات باید برخی از نکات زیر رعایت شود.

توجه به نوع جنس کارتن و مناسب بودن آن با اندازه و وزن قطعه

یکی از دلایل اصلی پارگی و آسیب دیدن بسته بندی ثانویه لوازم یدکی و قطعات خودرو بی‌دقتی در انتخاب نوع کارتن است. برخی از قطعات خودرو به دلیل داشتن وزن بالا بعد از بسته بندی در داخل دستگاه بسته بندی قطعات خودرو باید در جعبه‌هایی مقاوم‌تر و ضخیم‌تر قرار داده شوند.

توجه به زیبایی بسته بندی لوازم یدکی خودرو

علاوه بر مقاوم و بادوام بودن بسته بندی قطعات صنعتی و لوازم یدکی خودرو باید زیبایی ظاهری چشم‌نوازی داشته باشند. البته شاید شما هم مانند بسیاری از افراد بر این باور باشید که زیبایی بسته بندی قعات صنعتی و لوازم یدکی تاثیر چندانی در فروش آن‌ها ندارد. در حالی که مشتری و مخاطب در نگاه اول به نوع بسته بندی قطعات خودرو و کیفیت و زیبایی ظاهری آن توجه می‌کند. مهم‌ترین عنصر در زیبایی بسته بندی صنعتی شکل‌‌دهی دقیق و با ظرافت بالا به متریال بسته بندی است، این قابلیت تنها در انوا دستگاه بسته بندی قطعات خودرو وجود دارد. این نوع دستگاه‌ها بنا بر تکنولوژی پیشرفته خود می‌توانند قطعات صنعتی مختلف را در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی بسته بندی کنند. تاثیر زیبایی بسته بندی قطعات خودرویی در فروش آن‌ها

دستگاه بسته بندی لوازم یدکی

تهیه دستگاه بسته بندی لوازم یدکی مناسب در سرعت تولید و هزینه‌های خط تولید تاثیر بسیار زیادی در سرعت و کیفیت بسته بندی لوازم یدکی دارد. دستگاه‌های متنوعی برای بسته بندی وجود دارد؛ اما در این میان بهترین دستگاه برای بسته بندی لوازم یدکی، دستگاه‌های شرینک هستند. این نوع دستگاه‌ بسته بندی قطعات خودرو به دلیل پشتیبانی از فناوری شرینک پک همواره قابلیت‌های خاص و کاربردی در بسته بندی قطعات صنعتی  و لوازم یدکی دارند. لوازم یدکی و قطعات خودرو همواره در برابر عوامل محیطی چون اکسایش، رطوبت واکنش‌پذیر بوده و سریعا آسیب می‌بینند. در حقیقت علت اصلی پوسیدگی بسیاری از قطعات فلزی و آهنی صنعتی و لوازم یدکی خودرو به هنگام نگهداری‌های طولانی مدت و انبار کردن عدم استفاده از بسته بندی باکیفیت و مناسب است. بسته بندی لوازم یدکی و قرار دادن آن‌ها در بسته‌های کارتنی و سپس استفاده از فیلم شرینک در دورتادور آن‌ها بهترین روش برای تضمین سلامت این نوع کالاها است. به عبارتی با این کار از نفوذ هرگونه موارد خارجی مانند رطوبت، آب و گردوخاک به درون بسته جلوگیری می‌شود. همچنین در مورد قطعات بزرگ، می‌توان قطعات را به شکل مستقیم در دستگاه بسته بندی لوازم یدکی قرار داد و با یک لایه فیلم شرینک آن‌ها را بسته بندی کرد. انجام این کار باعث می‌شود تا از هزینه‌های گزاف بسته بندی قطعات صنعتی با ابعاد بزرگ جلوگیری شود.

حفظ اصالت کالا با دستگاه شرینک لیبل

مطمئنا تمام تولیدکنندگان دوست دارند که لوگو و نام تجاری خود را بر روی محصولات تولیدی خود درج کنند. یکی از بهترین دستگاه‌هایی که می‌توان به عنوان دستگاه بسته بندی لوازم یدکی به کار برد و لیبل مورد نظر را بر روی بسته‌بندی هک کرد، دستگاه بسته بندی قطعات خودرو شرینک لیبل است؛ این دستگاه‌ها از دو بخش تشکیل می‌شوند که در بخش اول لیبل بر روی محصول جایگذاری می‌شود و در بخش دیگر دستگاه که به اتاقک گرمادهی معروف است، بسته‌بندی محصول به شکل کامل به دور محصول می‌چسبد. دستگاه شرینک لیبل نادی پک

دستگاه بسته بندی لوازم یدکی شرینک کابینی

برای بسته بندی لوازم یدکی با ابعاد نه چندان بزرگ، استفاده از دستگاه شرینک کابینی نیز توصیه می‌شود. این دستگاه‌ها عملکرد بسیار خوبی در بسته بندی قطعات صنعتی و قطعات خودرو در ابعاد متوسط دارند. در برخی از مدل‌های این نوع دستگاه بسته بندی لوازم یدکی، مانند دستگاه شرینک کابینی نادی پک، سیستم دوخت و گرمادهی به شکل همزمان انجام می‌شود و با این کار سرعت بسته‌بندی افزایش می‌یابد. همچنین این دستگاه‌ها به اپراتور متخصص نیاز نداشته و به صورت خودکار تمامی مراحل بسته بندی را انجام می‌دهد. مورد نیز یکی از مزایای اصلی دستگاه‌های شرینک کابینی به شمار می‌رود. این نوع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو و قطعات صنعتی شامل یک تیغه دوخت و برش، نوار نقاله و کوره گرمایی است. در دستگاه شرینک پک برای بسته بندی صنعتی و لوازم یدکی خودرو عمدتا از متریال بسته بندی از نوع پلی وینیل کلراید و پلی الیفن استفاده می‌شود تا بسته بندی حداکثر مقاومت و ماندگاری را داشته باشد. سرعت بسته بندی این نوع دستگاه بسته بندی صنعتی بالا است، به گونه‌ای که می‌تواند در عرض یک ساعت بین 200 الی 300 محصول را بسته بندی کند. دستگاه بسته بندی قطعات خودرو کابینی نادی پک

موارد استفاده از دستگاه بسته بندی لوازم یدکی شرینک کابینی

دستگاه بسته بندی لوازم یدکی شرینک کابینی به دلیل داشتن ابعاد نسبتا کوچک و همچنین صدای بسیار کم برای استفاده در کارگاه‌های کوچک تولید قطعات صنعتی بسیار مناسب است. در حالت کلی این نوع دستگاه بسته بندی قطعات خودرو بهترین گزینه انتخابی برای کارگاه‌هایی است که فضای کوچک‌تری دارند بسیار مناسب است. این دستگاه در عین داشتن ابعاد نسبتا کوچک سرعت و قدرت بالایی در بسته بندی محصولات دارد.

انواع بسته بندی لوازم یدکی بر اساس رنگ

  • رنگ شفاف: این نوع از بسته بندی بیشتر از دیگر انواع مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان ارزان قیمت‌ترین شیوه بسته بندی معرفی شده است. مشاهده کالای درون بسته بندی در این نوع بسته بندی از مزایای آن به شمار می‌رود.
  • رنگ مات: گران قیمت‌ترین نوع بسته بندی، بسته بندی مات است. در تولید این قسم از مواد اولیه سلفونی استفاده می‌شود. گاهی نیز نام محصول و مشخصات اصلی آن بر روی بسته بندی مات چاپ شده و ظاهر زیبایی به محصول می‌بخشد. دوام این نوع بسته بندی معمولا بیشتر است.
  • رنگ متالایز:  یکی از پر کاربردترین نوع بسته بندی برای لوازم یدکی استفاده از بسته بندی با رنگ متالایز و یا همان نقره است.
  • رنگ صدفی: همان طور که از نام آن پیداست این نوع نیز به رنگ سفید بوده و به دو صورت دوخت خورده و یا لب چسب‌دار به تولید می‌رسد.

بسته بندی لوازم یدکی بر اساس جنس

نوع بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو را بر اساس وزن محصول، نوع محصول، جنس محصول و نیز ابعاد آن انتخاب می‌کنند. از جنس‌های مختلف بسته بندی لوازم یدکی خودرو به بسته بندی نایلونی و یا پلی اتیلنی، بسته بندی سلفونی یا پلی پروپیلن، متالایز و پایپی می‌توان اشاره کرد. در بین این موارد بسته بندی پلی اتیلنی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، چرا که این متریال علاوه بر اینکه استحکام بالایی دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. بسته بندی سلفونی نیز دومین گروه پر طرفدار در بین مردم است. در دستگاه بسته بندی قطعات خودرو عمدتا از سلفون یا پلاستیک از نوع پلی اتیلن استفاده می‌شود. برای نمونه در بسته بندی قطعات خودرو مانند پیچ، مهره، واشر، لنت ترمز، تسمه تایم و… از نایلون‌های لب چسب، پاکت‌های ایستاده و زیپ کیپ استفاده می‌شود.

مزایای دستگاه شرینک برای بسته بندی لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی

استفاده از دستگاه بسته بندی قطعات صنعتی آن هم از نوع شرینک پک مزیت‌های بسیاری برای تولیدکنندگان این نوع قطعات دارد. یکی از مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی شرینک پک تقویت برندسازی شرکت تولید کننده است. در واقع این دستگاه با استفاده از فناوری شرینک پک می‌تواند با تنوع بسیار بالایی و بر اساس نوع طراحی فرایند بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو را انجام دهد. سرعت بسته‌بندی بالای قطعات در کارخانه، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تامین به موقع قطعات مورد نیاز مشتری است. استفاده از دستگاه‌های شرینک نادی پک باعث می‌شود تا سرعت بسته بندی در کارگاه و کارخانه تولید قطعات صنعتی افزایش یافته و تعداد قطعاتی که همه روزه آماده فروش می‌شوند به میزان چشمگیری افزایش یابد. علاوه بر آن، موارد زیر از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه‌ها هستند.
  • حفظ ایمنی قطعاتبا توجه به اینکه قطعات خودرویی اکثرا از جنس فلزاتی مانند فولاد هستند، بنابراین جلوگیری از نفوذ مایعات به درون بسته‌ها بسیار ضروری است. در این روش بسته‌بندی، تمام اطراف قطعه با استفاده از پلاستیک شرینک پوشش داده شده و امکان نفوذ مایعات به درون بسته از بین برده می‌شود.
  • وزن مناسببا توجه به اینکه قطعات صنعتی در تعداد بالا به فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند، بنابراین بسیار مهم است که وزن بسته‌ها تا حد امکان کم بوده و حمل و نقل آن‌ها آسان باشد. استفاده از دستگاه‌های شرینک برای بسته بندی محصولات صنعتی و قطعات خودرویی در کنار ظاهر زیبایی که به آن‌ها می‌دهد، تاثیر زیادی در افزایش وزن محصولات ندارد.
  • پکینگ محصولات جعبه‌دار و بدون جعبه: استفاده از شرینک هم برای محصولاتی که جعبه دارند و هم برای محصولاتی که به شکل بودن جعبه و باز به فروش می‌رسند امکان‌پذیر است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع بسته‌بندی ای است که فیلم پلاستیکی بسته‌بندی به شکل کامل به اطراف حصول می‌چسبد و تمام بخش‌های آن‌ها در بر می‌گیرد؛ بنابراین برای قطعاتی که به شکل بدون جعبه نیز عرضه می‌‌شوند، می‌توان از دستگاه‌های شرینک استفاده کرد.
دستگاه مناسب برای بسته‌بندی محصولات صنعتی چیست؟ برای بسته‌بندی محصولات صنعتی، با توجه به نوع محصول و همچنین سرعت مورد نیاز برای بسته‌بندی، دستگاه‌های متعددی از مجموعه نادی‌پک مناسب هستند. از جمله می‌توان به دستگاه بسته‌بندی اسکین پک مدل ۵۰*۷۰ و همچنین دستگاه‌های شرینک کابینی NP70 و NPS80 اشاره کرد. دستگاه مناسب برای بسته‌بندی قطعات خودرو چیست؟ یکی از دستگاه‌های مناسب برای بسته‌بندی قطعات خودرو، دستگاه بسته‌بندی سیل پک مدل ۵۰*۷۰ است. با استفاده از این دستگاه نیازی با قالب‌سازی برای بسته‌بندی محصولات مختلف نیست. راهنمای بسته‌بندی غذای محصولات صنعتی برای بسته‌بندی محصولات صنعتی، توجه به ظاهر مناسب بسته‌بندی محصولات و همچنین امکان مشاهده قطعات درون بسته بسیار مهم است. بسته‌بندی این محصولات باید شفاف بوده و همچنین سلامت کالا را در درون کارخانه و انبار و همچنین در حین حمل‌و‌نقل حفظ نماید. راهنمای بسته‌بندی قطعات خودرو بسته‌بندی در حوزه محصولات صنعتی علاوه بر محافظت از کالا باید از نظر ظاهر نیز توان رقابت در بازار بزرگ قطعات خودرو را داشته باشد. توجه به قالب‌بندی در حین بسته‌بندی و همچنین تامین امنیت کالا از نکات مهم در بسته‌بندی قطعات خودرویی است. قیمت دستگاه بسته‌بندی محصولات صنعتی و قطعات خودرو دستگاه‌های بسته‌بندی نادی‌پک با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسند. برای اطلاع از قیمت این دستگاه‌های با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *