دریافت مشاوره، انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی محصولات رستوران و قنادی

یکی از مهمترین جاهایی که بسته بندی اهمیت زیادی پیدا می‌کند، رستوران‌ها و قنادی‌ها هستند. بسته بندی غذا در رستوران باید مطابق با اصول خاصی انجام شود و بهداشت غذایی که عرض می‌شود به شکل کامل رعایت شود. همچنین در قنادی‌ها هم رعایت اصول بهداشتی در بسته‌بندی شیرینی و شکلات اهمیت زیادی دارد و علاوه بر رعایت نکات بهداشتی، در رعایت زیبایی ظاهری محصولات و جذب مشتری تاثیر توجه به بسته‌بندی اصولی و زیبا بسیار مهم است.

میزان تولید غذا در رستوران‌ها و تعداد سفارشاتی که باید آماده و عرضه شود، سلیقه مشتری، رعایت نکات بهداشتی و... اصولی هستند که برای بسته‌بندی در رستوران باید در نظر گرفته شوند.

دستگاه‌های بسته بندی در رستوران و قنادی

دستگاه‌های شرینک کابینی یک از مناسب‌ترین نوع دستگاه‌ها برای استفاده در بخش بسته‌بندی رستوران‌ها و قنادی‌ها هستند. توانایی شیرینگ بسته‌هایی با ابعاد مختلف و همزمان بودن دوخت و گرمادهی این دستگاه‌ها را به گزینه‌ای مناسب برای بسته‌بندی در صنایع غذایی تبدیل کرده است. بسته‌بندی با این دستگاه‌ها به این شکل است که در ابتدا بسته حاوی غذا یا شیرینی در کابین دستگاه گذاشته می‌شود. سپس فیلم استرچ اطراف محصول را پوشش داده و با استفاده از حرارت به شکل کامل به دور تا دور بسته می‌چسبد.

یکی از مزایای استفاده از فیلم‌های استرچ برای بسته‌بندی غذا و بسته‌های شیرینی و شکلات این است که می‌توان به سادگی از دستگاه‌های بسته‌بندی شیرینگ برای این کار استفاده کرد و به این ترتیب هم از تماس دست با مواد غذایی به میزان زیادی جلوگیری می‌شود و هم سرعت بسته‌بندی افزایش می‌یابد.

دستگاه مناسب برای بسته‌بندی رستوران چیست؟

دستگاه شرینک کابینی R80 برای بسته‌بندی انواع بسته‌ها در رستوران‌ها بکار برده می‌شود. ابعاد مناسب و هم‌زمان بودن دوخت و گرمادهی، این دستگاه را به انتخابی مناسب برای استفاده در رستوران‌ها تبدیل کرده است.

دستگاه مناسب برای بسته‌بندی قنادی چیست؟

دستگاه شرینک کابینی NPS80 برای بسته‌بندی انواع محصولات و بسته‌ها در قنادی‌ها مناسب است. این دستگاه سیستم دوخت سرامیکی و بدنه بسیار مقاومی دارد.

راهنمای بسته‌بندی غذای رستوران

سرعت بسته‌بندی در رستوران‌ها باید بالا باشد و همچنین بسته‌بندی غذا به شکلی انجام شود که امکان نفوذ آب و مواد آلوده به درون بسته‌بندی وجود نداشته باشد.

راهنمای بسته‌بندی قنادی

بسته‌بندی محصولات قنادی باید علاوه بر اینکه موجب تامین بهداشت محصولات می‌شود، زیبایی آن‌ها را نیز بیشتر کند. ظاهر صاف و شفاف در بسته‌بندی محصولات قنادی بسیار مهم است.

قیمت دستگاه بسته‌بندی رستوران و قنادی

برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته‌بندی مناسب رستوران و قنادی، با دفتر مرکزی نادی‌پک تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *