دریافت مشاوره، انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی مواد آرایشی بهداشتی ، سلولزی و دارویی

۰۲۱-۸۸۷۷۹۳۶۵

اگر به آخرین کالایی که خریداری کرده‌اید دیدگاه کنید می‌توانید بفهمید که بسته‌بندی آن چه تاثیری روی شما داشته‌است. بسته‌بندی از جنبه‌های مختلف حائز اهمیت است که از میان آن‌ها می‌توان به افزایش سطح ایمنی، محافظت از کالا در برابر عوامل بیرونی و طراحی ظاهری جذاب به منظور جلب مشتری اشاره کرد. فراموش نکنید که بسته‌ بندی فقط برای انجام ماموریتی خاص طراحی شده و به طور موقت حضور دارد.

بسته ‌بندی جدا از اینکه بسته ‌بندی مواد آرایشی و بهداشتی، بسته‌ بندی دارو، بسته‌بندی مواد غذایی یا لباس باشد به دلایل مختلفی انجام می‌شود و دستگاه های متفاوتی برای آن ها وجود دارد.

بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

انتخاب بسته‌بندی مناسب برای مواد آرایشی و بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. بسته‌بندی مواد آرایشی نه تنها باید بتواند اط محتویات درون بسته‌بندی به خوبی محافظت کند، بلکه باید نظر مشتریان را جلب نموده و باعث اطمینان آنان از میزان دوام، ماندگاری، ایمنی و کاربردی بودن محصولات شود. 

بسته‌بندی لوازم آرایشی و دارویی چه در قفسه‌های داروخانه و فروشگاه‌های کوچک چه در مسیر تحویل به مشتری نخستین تجربه رویارویی کاربران با برند شما محسوب می‌شود. با یک بسته‌بندی ایده‌آل می‌توانید وفاداری مشتریان به کسب‌وکار خود را تضمین کنید.

 عواملی مانند انتخاب ظرف آرایشی مناسب، مسائل بهداشتی و ایمنی، تدارکات، حمل‌ونقل، مواد بسته‌بندی مناسب، معیارهای زیست‌محیطی باعث دست‌یابی صاحبین برندهای زیبایی به بسته‌بندی موفق می‌شود.

دستگاه های بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و دارو

دستگاه‌های شرینک کابینی نادی‌پک مانند دستگاه شرینک کابینی R80 و دستگاه شرینک کابینی NP70  کابین‌های بزرگی دارند و به دلیل عدم محدودیت در ابعاد، عدم نیاز به اپراتور و انجام اعمال دوخت و گرمادهی به شکل هم‌زمان گزینه‌های خوبی برای بسته‌بندی مواد آرایشی و بهداشتی خواهند بود.

به هنگام انتخاب دستگاه مناسب برای بسته‌بندی دارو، مواد آرایشی و سلولزی باید به نکاتی توجه نمود که در ادامه به برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • افزایش میزان جذابیت ظاهری و چشم‌نواز کردن محصول: به هنگام انتخاب دستگاه و روش بسته‌بندی باید به زیبایی ظاهری بسته‌بندی محصول توجه کنید. همانطور که پیش از این نیز بیان کردیم بسته‌بندی محصول نخستین پل ارتباطی شما با مصرف‌کنندگان است. بسته‌بندی محصول به اندازه کیفیت و قیمت آن حائز اهمیت است. به دلیل دستگاه‌های شرینک می‌توانید ظاهری جذاب به محصولات خود ببخشید.
  • کیفیت و سرعت بسته‌بندی: در تولید انبوه و کارخانجات صنعتی سرعت بسته‌بندی بسیار مهم است. تمامی بسته‌ها باید به صورت یکسان و به یک شکل ثابت شرینک شوند. سرعت پایین و بسته‌بندی دستی موجب اختلال و کندی روند تولید خواهد شد.
  • استحکام و دوام بسته‌بندی: اگر در طول پروسه ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل تا زمانی که کالا به دست مشتری برسد، بسته‌بندی آن آسیب دیده و یا باز شود، ممکن است این موضوع موجب ایجاد ذهنیت منفی در مصرف کنندگان شود. این دست خورده‌شدن اعتبار برند شما را زیر سوال خواهد برد. بنابراین با انتخاب روش و دستگاه مناسب برای بسته‌بندی از علاوه بر زیبایی از پلمپ ماندن آن نیز اطمینان حاصل کنید.
  • رعایت نکات بهداشتی: بسته‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی به دلیل توجه به سلامتی افراد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین دستگاه‌های انتخاب شده برای بسته‌بندی این اقلام باید بتوانند عدم نفوذ رطوبت، گردوخاک، آلودگی و به صورت کلی مواد خارجی به درون بسته‌بندی جلوگیری نمایند.

دستگاه مناسب برای بسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی چیست؟

دستگاه شرینک کابینی R80 برای بسته‌بندی انواع محصولات مختلف از جمله محصولات آرایشی مناسب است. این دستگاه عمل دوخت و گرمادهی را به شکل هم‌زمان انجام داده و به اپراتور متخصص نیاز ندارد.

دستگاه مناسب برای بسته‌بندی محصولات سلولزی و دارویی چیست؟

دستگاه‌های شرینک کابینی نادی‌پک مانند شرینک کابینی NP70 برای بسته‌بندی مواد سلولزی و دارویی بسیار کاربردی و مناسب هستند. این دستگاه محدودیت ابعاد ندارد و بسته‌های مختلف را می‌توان به کمک آن می‌توان نمود.

راهنمای بسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی

بسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی باید به شکل جذاب و با ظاهر شفاف انجام شود. همچنین با توجه به اینکه این مواد با سلامت افراد در ارتباط هستند، باید نکات بهداشتی نیز در مورد آن‌ها به شکل کامل رعایت شود و امکان نفوذ رطوبت و گرد و خاک به درون بسته وجود نداشته باشد.

راهنمای بسته‌بندی محصولات سلولزی و دارویی

با توجه به اینکه محصولات دارویی حساسیت بالایی در مقابل آلودگی دارند، باید نکات بهداشتی نیز در مورد آن‌ها به شکل کامل رعایت شود. جنس مناسب بسته‌بندی و عدم نفوذ مواد خارجی به درون بسته‌بندی مواد دارویی مواردی هستند که باید به آن‌ها دقت شود.

قیمت دستگاه بسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی، سلولزی و دارویی

برای دریافت مشاوره در مورد انتخاب دستگاه مناسب برای بسته‌بندی مواد دارویی، سلولزی و آرایشی بهداشتی و همچنین اطلاع از قیمت این دستگاه‌ها، با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان نادی‌پک دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *