راهکار کامل بسته‌بندی برای بسته بندی انواع سالاد و سبزیجات

شرینک پلی‌اتیلن

تری سیلر

سیل وکیوم

بسته بندی انواع سالاد و سبزیجات
دستگاه شرینک پلی‌اتیلن NPM90 اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه شرینک پلی‌اتیلن NPM90

کد محصول :

دستگاه تری سیلر تمام اتومات NPR1000 اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه تری سیلر تمام اتومات NPR1000

کد محصول :

دستگاه سیل وکیوم رومیزی NPR100اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه سیل وکیوم رومیزی NPR100

کد محصول :

دستگاه سیل وکیوم روتاری نیمه اتومات NPR200 اطلاعات دستگاه
basket

دستگاه سیل وکیوم روتاری نیمه اتومات NPR200

کد محصول :

 از آنجایی که سالاد و سبزیجات و میوه ها محصولاتی با حساسیت بالا و آسیب پذیر هستند، مهم است که به درستی بسته بندی شوند تا در مراحل حمل و نقل و رسیدن به دست مشتری دچار آلودگی، له شدگی و کپک و گندیدگی نشوند. دستگاه های مختلفی برای بسته بندی سالاد و سبزیجات وجود دارد که هر کدام ویژگی های خود را داشته و با توجه به پروسه تولید و نوع محصول میتوانید آنها را انتخاب کنید.

دستگاه های بسته بندی سالاد و سبزیجات نادی پک

نادی پک 4 دستگاه فوق العاده برای بسته بندی سالاد و سبزیجات ارائه کرده است. برای بسته بندی این محصولات دستگاه های شرینک پلی اتیلن، سیل وکیوم، اتومات، نیمه اتومات و رومیزی مناسب هستند. نادی پک این دستگاه ها را با کیفیتی کم نظری و قیمتی رقابتی به بازار ارائه می کند. تولید کنندگان و عرضه کنندگان از این دستگاه ها برای بسته بندی انواع سالاد فصل، سالاد الویه، و میوه های مختلف استفاده می کنند. با توجه به اطلاعات هر کدام از محصولات می توانید بهترین دستگاه را برای خط تولید خود انتخاب کنید و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، با کارشناسان نادی پک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند: 021-88779365

نکات مهم در انتخاب کردن نوع بسته بندی سالاد، میوه و سبزیجات

  • قابل بازیافت بودن مواد استفاده شده در بسته بندی (این نکته در بسیاری از کشورها حائز اهمیت است که مواد استفاده شده در بسته بندی محصولات قابل بازیافت و تجدید پذیر باشند. در غیر این صورت از واردات سبزی‌ها و میوه‌ها به کشورشان خودداری می‌کنند.)
  • به کار بردن تنوع در سایز و نوع بسته بندی ( تولیدکنندگان بهتر است در بسته بندی‌های خود سایزهای مختلف و متنوع را در نظر بگیرد تا همه اقشار جامعه امکان استفاده از محصولات را داشته باشند.)
  • به کار بردن طراحی‌های جذاب و متنوع (با به کار بردن طرح‌های گرافیکی جالب در جذب مشتری کوشا باشید.)
  • بالا بردن ماندگاری محصولات با بسته بندی مناسب و کاستن از میزان ضایعات محصول (بسته بندی‌ها باید از قابلیت ماندگاری برخوردار باشند تا عمر مفید محصولات نیز بالا برود.)
  • قابلیت نگهداری محصولات در انبار تا زمان فروش (در بسته بندی میوه و سبزیجات باید این نکته را در نظر بگیرید که محصولات شما باید تا زمان فروش بدون خرابی و ضایعات در انبار باقی بمانند و با توجه به این نکته از بسته بندی مناسبی استفاده کنید.)

برخی از دستگاه‌های شرینک نادی‌پک مانند دستگاه شرینک کابینی R80 برای بسته‌بندی انواع سالاد و سبزیجات در رستوران‌ها و فروشگاه‌های مختلف مناسب هستند. این دستگاه ابعاد مناسب داشته و سیستم دوخت و گرمادهی آن به شکل همزمان انجام می‌شود.

بسته‌بندی سالاد و سبزیجات باید با ظاهر شفاف و زیبا انجام شده و همچنین به شکلی انجام شود که امکان نفوذ مواد خارجی مانند گرد و خاک و مواد آلوده به درون بسته وجود نداشته باشد.

برای دریافت مشاوره در مورد انتخاب دستگاه‌های مناسب برای بسته‌بندی سالاد و سبزیجات، با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۵ تماس بگیرید. کارشناسان نادی‌پک راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.